Özel Ürünler

1974'den beri
_

GEOLITE KA 5000 Hafif Dolgu Macunu

GEOLITE KA 5000, modifiye polimerler ve akrilik emilsiyon karışım esaslı, çok hafif, su bazlı bir dolgu ve yüzey tamir macunudur.

GEOLITE KA 5000, iç ve dış cephelerdeki alçı plakalarda, GRC prekast levhalarda, EPS ya da XPS üzerine kaplanan harçlı plakaların tamirlerinde ve derzlerinin doldurulmasında, vida deliklerinin kapatılmasında, ahşap yüzeylerin çatlak doldurmasında, beton yüzeylerin çatlak ve delik doldurulmasında vb. yüzeylerde tamir ve derz dolgu malzemesi olarak kullanılır.

1974' den beri
_

GEOSTRIP 4050 Soyulabilen Koruyucu Kaplama

GEOSTRIP 4050; tek bileşenli, solvent bazlı, yarı saydam yada renkli yapılabilen, çok hızlı kuruyan soyulabilir bir kaplamadır.

GEOSTRIP 4050; Boyanmamış metal, cam, seramik, vitrifıye, alaşım metaller, çini, kaplamalı ahşap yüzeyler, teknelerin dış jelkot yüzeyleri, uçak parçaları, vb. gibi parlak dış yüzeye sahip birçok materyalde kullanılabilir.

Bu materyallerin depolanması, taşınması ve korunması esnasında, yüzeylerinin toza, korozyona, neme, güneş ışınlarına ve mekanik aşındırıcı etkilere karşı korunmasını sağlar.

İLGİLİ ÜRÜNLER