Deniz İnşaat Boyaları ve Kaplamaları

1974'den beri
_

GEOFILLER® UW 1453 SUALTI EPOKSİ MACUNU

Tatlı ve tuzlu su (deniz) içerisinde kullanılabilen, su seviyesinden 4 mt. aşağıya kadar uygulanabilen GEOFILLER UW 1453, çelik, beton, ahşap ve benzeri yüzeylere çok iyi yapışabilmektedir.

Yüksek katı maddeli olan bu macun tiksotropik özelliği sayesinde sürüldüğü yerden akıntı yapmaz, su içerisindeki dalga ve çırpıntılardan etkilenip, kopmaz ve yırtılmaz. Islak ve kuru yüzeylere aynı anda uygulanabilir. Kürlenmesini tamamladıktan sonra hem sualtında hem de su üstünde benzersiz bir darbe direnci gösterir.

Deniz kenarında ya da deniz içerisinde inşa edilmiş ev, bina, istinat duvarı, petrol sondaj tesisi, iskele ve liman gibi yapıların sualtı çelik ve beton kazıklarında, çelik, beton ve ahşap elemanlarında oluşabilecek korozyonu önlemek için GEOFILLER UW 1453 Sualtı Epoksi Tamir Macunu kullanılır.

Avantajları;

  • Su altında en rahat uygulanabilme avantajı ve kolaylığı,
  • En hızlı uygulama ve tamirat,
  • En ekonomik çözüm,
  • En uzun ömürlü yöntem
1974'den beri
_

GEOFILLER® UW 1071 SUALTI EPOKSİ LAMİNASYON HARCI

GEOFILLER UW 1071, sualtı epoksi laminasyon harcıdır. Tamir ve yapıştırma amaçlı kullanılır. Köprülerin, binaların, endüstriyel ve benzeri tüm beton ve çelik yapıların su altı ve suüstü yüzeylerinin güçlendirilmesine yönelik tamirinde ve polimer lifli sargı bezlerinin yapıştırılmasında idealdir. Düşük ve yüksek sıcaklıklarda mekanik özelliklerini korur. İyi yapışma ve fiziksel dayanımın gerekli olduğu su altındaki alanlarda kullanılabilir.

1974'den beri
_

GEOFILLER® UW 6200 SUALTI EPOKSİ DOLGU VE TAMİR HARCI

GEOFILLER UW 6200, GEO-ARMOR ceketleme sisteminin dolgu harcıdır. Üç komponentten oluşmaktadır. Suyu iterek yerine geçebilen epoksi reçinesi ve agrega formülasyonu olup, dayanıklı, alt yapıya iyi yapışan, su seviyesi altındaki çelik, ahşap ve beton yüzeyleri tamir edebilen çok özel bir harçtır. GEOFILLER UW 6200 akıcılık özelliği sayesinde kolayca pompalanabilir ve kazık ceketinin içine enjekte edilir. Çelik, beton ve ahşap kazıklarının korozyona karşı korunmasında nihai çözümü sağlar.

1974'den beri
_

GEOFILLER® UW 6500 EPOKSİ TAMİR BOYASI

GEOFILLER UW 6500, sualtında kürlenebilen antikorozif epoksi boyadır. Üstün performans sağlayan, yüksek katılı, özel saf epoksi ve poliamid karışımı yüksek teknolojik üründür. Sualtı çelik yapılarına uygulanabildiği gibi, korozyona karşı koruma amaçlı olarak, ağır sanayi kirliliğinin olduğu yüksek rutubetli ortamlarda çelik yapıların ve makinelerin yüzeylerinde de kullanılır.
Çelik borular, su seviyesinin altı ve üstündeki iskele kazıkları, petrol rafinerileri, atık su arıtma tesisleri, kimyasal madde depoları başlıca kullanım alanlarıdır.
Yapıların aşınma ve kimyasal korozyona karşı korunması gerektiğinde, düşük uçucu organik madde özelliği, tiksotropik yapısı ve yüksek yapışma performansı ile hem endüstriyel hem de deniz suyu ortamlarında çalışan mükemmel bir üründür. GEOFILLER UW 6500 herhangi bir astara ihtiyaç olmadan altyapıya doğrudan uygulanabilir. Yüzey toleranslıdır. Uygulandığı yapılar sürekli su altında kalacak olsalar bile, iyi performans gösterir.
Su üstü alanlar için, renk stabilitesini koruma amacıyla, GEOPUR 3700 Alifatik Akrilik son kat boya kullanımı, isteğe bağlıdır.

1974'den beri
_

GEO-ARMOR® LİMAN KAZIK CEKETLEME

GEO-ARMOR, EKS KİMYA’nın geliştirdiği, GRP ceketi ve GEOFILLER UW 6200 epoksi harç dolgusu ile beraber dizayn edilmiş, yüksek teknolojiye sahip ağır hizmet liman kazıkları koruma sistemidir.

Sistemi önceden kalıpla şekillendirilerek özel olarak imal edilmiş GRP bir ceket ve GEOFILLER UW 6200 epoksi harçtan meydana gelir. Sistem ekonomik bir pompa yardımı ile su üzerinde veya su seviyesi altında uygulanabilir. GEOFILLER UW 6200, spiral boru ile GRP ceket arasında kalan boşluğa dökülür. Bu sistem çelik, beton veya kereste taşıyıcı kazıkların tamirinde kullanılır. Sağlam, dayanıklı ve alt yapıya en üstün korumayı sağlar.

İLGİLİ ÜRÜN KATALOGLARI

İLGİLİ ÜRÜNLER